23.10.2019

Зеленський призначив Михайла Бно-Айріяна головою Київської ОДА

Київщина
10.07.2019

Зеленський призначив Михайла Бно-Айріяна головою Київської ОДА

Фото: uk.wikipedia.org/

Фото: uk.wikipedia.org/

Президент України Володимир Зеленський призначив Михайла Бно-Айріяна головою Київської обласної державної адміністрації.

Як передає УНІАН, відповідний указ президент підписав під час церемонії представлення нового голови Київської ОДА у Бориспільській міській раді.

«Хочу Михайла Бно-Айріяна вам представити, нового очільника Київської області. Можна поаплодувати – нова людина, це фаховий спеціаліст, дійсний менеджер», – заявив він. «Підписую указ про призначення Михайла головою Київської обласної державної адміністрації», − сказав Зеленський.

Після підписання указу він вручив Бно-Айріяну посвідчення голови Київської ОДА.

Як повідомлялося, 26 червня кандидатуру Бно-Айріяна та ще семи майбутніх очільників ОДА погодив Кабінет міністрів України.

Довідка IA ZIK.

Бно-Айріян Михайло Каренович народився 1 лютого 1984 року у місті Баку (Азербайджан). Закінчив Київський національний університет імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» з кваліфікацією економіста-міжнародника, перекладача з арабської мови. У 2009–2011 роках працював на посаді третього, а згодом другого секретаря посольства України в Росії. В грудні 2011 року стає помічником міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка. В січні 2013 року обіймає посаду радника віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка з гуманітарних питань. З січня 2015 року займав посаду начальника управління європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості. З жовтня 2016 року і до призначення на посаду голови Київської ОДА працював в ДП НЕК «Укренерго» на посаді заступника директора з комунікацій та міжнародного співробітництва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/07/10/zelenskyy_pryznachyv_myhayla_bnoayriyana_golovoyu_kyivskoi_oda_1604123