23.10.2019

Зеленський пропонує розширити закон про люстрацію

НовіПолітика
11.07.2019
Зеленський пропонує розширити закон про люстрацію

Зеленський хоче заборонити колишнім топ-чиновникам бути при владі

Президент пропонує розширити дію закону на ряд топ-чиновників часів Порошенка, в тому числі, екс-президента.

Президент Володимир Зеленський пропонує розширити дію закону про люстрацію на чиновників часів президентства Петра Порошенка. Про це він заявив у відеозверненні в Facebook у четвер, 11 липня.

Зеленський розповів про законопроект, згідно з яким під люстрацію потраплять особи, які в період з 23 лютого 2014-го по 19 травня 2019 року займали посади президента України, голови Верховної Ради, генпрокурора, голови СБУ, голів Антимонопольного комітету і Фонду держмайна, глав Державної фіскальної служби і митниці, секретаря РНБО, керівників оборонних підприємств.

За його словами, люструвати також пропонується народних депутатів України та членів уряду цього періоду.

“Я щодня спілкуюся з чиновниками різних рівнів – це безнадійний діагноз: біло-сині, червоно-білі, помаранчеві… Насправді, вони всі однієї масті, їм все фіолетово… Я ламаю голову, що з ними з усіма робити… Найменше, що можна зробити зараз, – назавжди позбавити їх можливості брати участь в управлінні державою. Ми пропонуємо посилити люстрацію”, – скзаал він.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4117197-zelenskyi-proponuie-rozshyryty-zakon-pro-luistratsiui