23.09.2019

Зеленський позбавив Ар’єва та Герасимова дипломатичного рангу: слуга народу розійшовся не на жарт

АктуальнеНовіПолітика
11.09.2019

Президент України Володимир Зеленський позбавив дипломатичного статусу Володимира Ар’єва та Артура Герасимова, які були соратниками попереднього глави держави Петра Порошенка.

Про це йдеться в указі №680/2019 “Про скасування деяких указів Президента України”. Таким чином Зеленський скасував укази, які видав п’ятий президент України Петро Порошенко.

Скасувати як такі, що видані безпідставно: Указ Президента України від 18 травня 2019 №275 “Про присвоєння дипломатичних рангів” в частині, що стосується присвоєння дипломатичного рангу Надзвичайного і Повноважного Посла В. Ар’єву й А. Герасимову”, – йдеться в документі.

Зазначимо, що Ар’єв і Герасимов є нині депутатами Верховної Ради, вони обрані за списком партії “Європейська солідарність”. У 2015 і 2018 роках Володимир Ар’єв був віцепрезидентом Парламентської асамблеї Ради Європи.

Популярні новини зараз Показати ще

Володимир Ар’єв

Артур Герасимов у свою чергу мав дипломатичний ранг Надзвичайного і повноважного посла України в ОБСЄ.

Артур Герасимов

Нагадаємо, що Володимир Зеленський планує відвідати США 23 вересня для участі в Генасамблеї ООН.

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський відчитав губернатора Рівненщини Коваля.

Також портал Знай.ua писав, що Зеленський знайшов Андрію Богдан заступника серед ворогів Порошенка: адвокат з блискучою кар’єрою.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://znaj.ua/politics/261175-zelenskij-pozbaviv-aryeva-ta-gerasimova-diplomatichnogo-rangu-sluga-narodu-rozijshovsya-ne-na-zhart