21.07.2019

Зеленський має очиститися від людей з минулого, “кримінальних” олігархів і тих, хто заважає його прямій комунікації з Трампом, – Джуліані

АктуальнеНовіПолітика
15.05.2019

18:09 15.05.2019

Зеленський має очиститися від людей з минулого, "кримінальних" олігархів і тих, хто заважає його прямій комунікації з Трампом, - Джуліані

Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані вважає, що новообраний президент України Володимир Зеленський для виконання своїх передвиборчих обіцянок має очистити своє оточення від людей із минулого, “кримінальних” олігархів і тих, хто заважає його прямій комунікації з президентом США та його адміністрацією.

“Найскладніший час зараз – це чесний і прозорий перехід влади до нового президента та його можливість виконати свої передвиборчі обіцянки. Для цього він має очиститися від причеп із минулого та кримінальних олігархів – Ігоря Коломойського та інших. Тих, стосовно кого проводять розслідування в Америці, тих, хто перешкоджає нашій прямій комунікації з новообраним президентом Зеленським”, – сказав він в інтерв’ю телеканалу “Інтер”, повний текст якого оприлюднив на своїй сторінці в соцмережі Facebook спецкор телеканалу Дмитро Анопченко.

Джуліані зазначив, що президент Петро Порошенко та його адміністрація продемонстрували багато позитивного у виведенні країни з глибокої кризи, спричиненої правлінням екс-президента Віктора Януковича.

При цьому Джуліані наголосив, що П.Порошенко зіткнувся з “парадоксом падіння популярності – внаслідок безперервної війни й економічної кризи, нескінченних корупційних скандалів і брудної боротьби олігархічних кланів”.

“Це важкі уроки демократичних перетворень на шляху до реформ, обраних народом України. Тому ваші вибори, які вразили весь світ своєю демократичністю та прозорістю, – це наочний приклад народної демократії”, – наголосив він.

Зокрема, Джуліані відзначив роль міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, його “чесну позицію і розуміння цього складного моменту в історії країни”.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.interfax.com.ua/news/political/587412.html