23.10.2019

Зеленський 9 липня звільнив Артеменка з посади члена Нацради з телерадіомовлення у зв’язку із закінченням терміну повноважень

АктуальнеНові
12.07.2019

12:14 12.07.2019

Зеленський 9 липня звільнив Артеменка з посади члена Нацради з телерадіомовлення у зв'язку із закінченням терміну повноважень

Президент України Володимир Зеленський звільнив Юрія Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Артеменка звільнено у зв’язку із закінченням терміну повноважень, відповідно до пункту 13 ч. 1 ст. 106 Конституції України та ст. 4 закону України про Нацраду з питань телерадіомовлення, повідомляє офіційний сайт президента.

Артеменко був членом Нацради з телерадіомовлення з 7 липня 2014 року. Незабаром його обрали головою Нацради.

Як повідомлялося, попередній президент України Петро Порошенко 4 травня своїм указом звільнив Артеменка з посади члена Нацради з телерадіомовлення, а 7 травня призначив його членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

24 травня новообраний президент Зеленський своїми указами звільнив Юрія Артеменка з посади члена НКРЗІ, а також поновив його на посаді члена Нацради з телерадіомовлення, звільнивши з цієї посади Володимира Горковенка, якого було призначено указом Порошенка від 4 травня.

18 липня Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду розгляне позов Горковенка до президента Зеленського про визнання протиправним і скасування указу про звільнення його з посади члена Нацради з телерадіо.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.interfax.com.ua/news/telecom/599653.html