14.10.2019

ЮНЕСКО заслухає доповідь щодо ситуації в окупованому Криму

НовіСуспільство
9.10.2019

ЮНЕСКО заслухає доповідь щодо ситуації в окупованому Криму

ЮНЕСКО. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

ЮНЕСКО. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

В ЮНЕСКО представлять доповідь про результати моніторингу ситуації в тимчасово окупованій Росією АР Крим.

Як повідомили у Постійному представництві України при ЮНЕСКО, це питання включено до порядку денного 207-ї сесії Виконавчої ради організації, яка розпочала роботу у середу у Парижі, передає кореспондент Укрінформу.

«Відповідно до порядку денного, в ході роботи сесії буде представлено доповідь генерального директора ЮНЕСКО про стан виконання попередніх рішень Виконавчої ради «Моніторинг ситуації в Автономній Республіці Крим (Україна)» у сферах компетенції Організації (включно з переданими українською стороною інформаційним матеріалом та звітами інституційних партнерів ЮНЕСКО», – повідомили у посольстві.

За підсумками розгляду планується ухвалення рішення Виконради, яким на гендиректора ЮНЕСКО покладається подальше звітування про ситуацію на окупованому півострові.

Виконавча рада є одним із трьох конституційних органів ЮНЕСКО, інші – Генеральна конференція та Секретаріат. До її складу входять 58 держав-членів, які мають чотирирічний термін повноважень.

Нагадаємо, в ЮНЕСКО заявили, що в анексованому Криму погіршилася ситуація з правами людини, включно з правами меншин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/10/09/yunesko_zasluhaie_dopovid_shchodo_sytuatsii_v_okupovanomu_krymu_1664617