23.10.2019

Вторгнення РФ в Україну, гібридна війна і РПЦ: резонансні розслідування ІС Тимчука

АктуальнеНові
19.06.2019

Факти ICTV зібрали найрезонансніші розслідування групи Інформаційний спротив, яку координував загиблий Дмитро Тимчук.

Вторгнення РФ в Україну, гібридна війна і РПЦ: резонансні розслідування ІС Тимчука

Інформаційний спротив опір (ІС) – неурядовий проект, який займається протидією в інформаційному полі зовнішніх загроз, що виникають для України в основних сферах: військовій, економічній та енергетичній та інформаційної безпеки.

Свою роботу редакція ІС початку 2 березня 2014 року зі початком вторгнення РФ до Криму.

Читайте: Загибель Дмитра Тимчука: версії смерті депутата

Координатором Інформаційного опору був Дмитро Тимчук – військовий журналіст, офіцер запасу, засновник громадської організації Центр військово-політичних досліджень.

19 червня в Києві Дмитро Тимчук загинув внаслідок вогнепального поранення в голову.

Факти ICTV зібрали останні найяскравіші розслідування групи Інформаційне опір.

РПЦ – ФСБ – інструмент Кремля не лише на духовному фронті

На сайті Інформаційного спротиву вийшло досить багато матеріалів присвячених викриттю РПЦ і УПЦ МП. В одному з них розкривається механізм використання РПЦ спецслужбами РФ. Крім того, в статті Про дружбу УПЦ МП з російськими розвідниками і дипломатами наводяться докази, що представники духовенства – розвідники.

Гібридний український мир у соціальних мережах

Викриття фейків російської пропаганди в соціальних мережах це окрема частина роботи групи. Нещодавно вийшов аналітичний матеріал присвячений псевдопатріотичним українським спільнотам в Facebook.

Цікавим принципом цих спільнот є те, що вони спочатку просувають українську патріотичну позицію, а потім змінюють полеміку на підтримку РФ.

“Ідеальний Рембо” – чому Росляков не міг сам здійснити теракт в Керчі

Ще в одному своєму матеріалі ІС розкривають моменти, котрі доводять факт, що трагедія в Керчі це не просто розправа Ростислава Рослякова.

ІС роз’яснює чому ця справа рук не лише Рослякова, чому подібна стрільба з дробовика можлива лише в комп’ютерній грі, чому на місце трагедії одразу приїхала Росгвардія, а не поліція.

Раніше Факти ICTV публікували  біографію Дмитра Тимчука.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20190619-vtorgnennya-rf-v-ukrayinu-gibrydna-vijna-i-rpts-rezonansni-rozsliduvannya-is-tymchuka/