19.09.2019

Всесвітньо відомий дім моди відмовився від хутра

АктуальнеНові
22.05.2019

Всесвітньо відомий дім моди відмовився від хутра Будинок мод Prada з наступного року не буде використовувати хутро. Фото: Intermoda

Будинок мод Prada більше не буде використовувати хутро для виготовлення одягу і аксесуарів.

Група під керівництвом Патріціо Бертеллі та Mіуччі Прада починаючи з жіночої колекції весна/літо 2020 вступає до “Альянсу без хутра”, повідомляє thebabel.com.ua.

“Інновації та соціальна відповідальність є частиною основних цінностей Prada Group і рішення підписати політику без хутра результат конструктивного діалогу з “Альянсом без хутра”, зокрема з LAV і Гуманним суспільством Сполучених Штатів, це є важливою віхою в наших зобов’язаннях”, — заявила Міучча Прада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Норвегія першою в Європі відмовиться від хутряної промисловості

Від використання хутра вже відмовилися італійські компанії Giorgio Armani і Versace, міжнародні марки Burberry, Michael Kors, Ralph Lauren і британські модельєри Вів’єн Вествуд і Стелла Маккартні.

У Німеччині під тиском зоозахисників і державної ветеринарної служби закрили останню норкову ферму. Інші ферми закрилися ще раніше через жорсткість законодавства.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://gazeta.ua/articles/fashion/_vsesvitno-vidomij-dim-modi-vidmovivsya-vid-hutra/904364