23.10.2019

Володар “Золотої бутси” зізнався у наркотичній залежності

АктуальнеНові
19.06.2019

Дворазовий володар “Золотої бутси”, найкращий бомбардир Європи бразилець Маріо Жардел зізнався, що під час виступів за “Порту” вживав наркотики

Про це повідомляє Marca.

За словами 45-річного Жардела він регулярно вживав наркотики, коли грав за португальський “Порту”. Бразилець робив це під час відпустки, щоб не провалити допінг-контроль.

“У світ наркотиків я прийшов через цікавість. Коли я виступав в Європі, то зустрів деяких людей, які і запропонували мені спробувати. Протягом сезону заважав допінг-контроль, але у відпустці я регулярно вживав наркотики. Це одна з проблем футболу. У футболістів багато грошей, і вони потрапляють в пастки, піддаються цікавості і спокусам. Благо, зараз я позбувся цієї залежності і хочу допомогти молодим гравцям, щоб вони не повторили моїх помилок”, – розповів Жардел.

Жардел двічі ставав володарем “Золотої бутси” – у 1999 і 2002 роках та вважався одним з найкращих форвардів світу. Бразилець забив за “Порту” 130 голів.

Все по темі

Оригінал статті взято з ресурсу: https://espreso.tv/news/2019/06/19/volodar_quotzolotoyi_butsyquot_ziznavsya_u_narkotychniy_zalezhnosti