20.07.2019

Влада краде, що б перемогти Путіна.

ЕкономікаСуспільство
22.11.2018

Влада краде, що б перемогти Путіна.

Карл, влада краде.

Блогер та бізнесмен Карл Волох 18 листопада заявив, що влада крала і краде, але заради перемоги над агресором Путіним! Впродовж  трьох  днів у соцмережах, ЗМІ та на кухнях – штормило! «Дев’ятий вал» розпочинався з жартів, потім сарказму та закінчувався прокльонами і зневірою у владі, яка обіцяла у 14-ому жити «по-новому»! Але заради чого було поширювати таку інформацію? Тим більш, напередодні 5-ої річниці Революції Гідності!!! Тим більше, що Волоха вважають пропрезидентським блогером.

  Перше, що спало на думку – пан Волох підставив гаранта  та його команду. Друге, що блогер «замінував» інформаційне поле заради  «хвилини слави». Третє, що завдяки пану Волоху президент  Порошенко здійснив корупційний камінг-аут. Маячня? Але давайте з’ясуємо все разом! Тим більш, що я не претендую на останню інстанцію! Факти та аналіз.

Мовою першоджерела

Приводжу, на мій погляд, ключові  фрагменти першоджерела, без якого  мені не можливо   отримати відповіді на поставленні запитання і, водночас, уникнути прізвиська «московської зозулі». Вибачте за «мовну шизофренію» – така мова оригіналу.

https://www.facebook.com/karl.volokh/posts/1796357697159133 «Несколько очень приличных и умных людей, ударившихся пару лет назад в рафинированное зрадойобство… с готовностью согласились, что:

а) информационное пространство абсолютно искривлено и необъективно;

б) лучший способ подыграть Путину – огульные, несбалансированные антикоррупционные камлания против власти;

 в )сегодняшняя борьба против, якобы, коррупции, неизбежно приведёт к власти коррупционеров гораздо более отъявленных и с серьезными обязами перед олигархами, которых нынешней власти удалось отчасти приструнить», – пише  Карл Волох.

Після такої заяви я розумію чому не тільки в мене, а й у  сотень тисяч українців  мізки просто «вибухнули»!

Наводжу лише частину того, що я зафіксувала у коментарях: «Морально-розумовий збоченець Волох заявив у фізбуку, що коли влада краде, то це вимушено і патріотично», «Кто не ворует, тот москаль!», «У меня два вопроса: 1. Считать ли данное заявление легализацией коррупции в Украине? 2. Если да, то уплачены ли налоги в бюджет Украины?».

Ці зауваження і дорікання з’явилися попри те, що блогер Волох пояснив  заради чого влада, яка обіцяла жити «по-новому», змушена красти «по-старому»: «...потому, что власти приходится воровать, дабы на эти деньги хоть отчасти информационно и организационно противостоять атаке объединённых путинско-олигархических информационных войск!».

КАРЛ – «ВОРОВАТЬ»

«ВОРОВАТЬ» – КАРЛ.

Один із «вовків» українського  телепростору  спочатку видався  мені адвокатом пана Волоха. Але, чесно кажучи, він мене зумів «приземлити» у цей грішний  світ. «Я думаю, що резон у таких думках є. Бо: перекуп та переформатування українських ЗМІ на «русмірство» почалося дуже давно, вкинуті були великі гроші, зібрані високопрофесійні проросійські кадри та просто продажні шкури. Це я знаю з особистого досвіду на Інтері 96-97 років. А всі україноцентричні – гетьнах*й! І один з прийомів «шатуна» і полягає у тому, щоб нав’язати нам «чесну гру», а собі залишити можливість брудних прийомів: мовляв, ми ж і так погані, а от ви маєте битися з нами виключно чесно. Це дає перевагу в тактичних діях! А бійня буде серйозна. І потрібні гарні найманці!  Бо тих, хто йде за тобою, треба годувати. Ідеалістів на все не вистачить.», – вважає заслужений діяч мистецтв України Андрій Данильченко. Але за такого розкладу складається враження, що гарант заради знищення  корупції… її  ж і очолив!? Хочеш перемогти – очоль. Однак більшість з нас знають, куди приводять благі наміри, коли  мета виправдовує засоби!

21 листопада ми відсвяткували День Гідності та Свободи. Свято, яке п’ять років ми відзначаємо на честь початку двох революцій – Помаранчевої та Революції Гідності. АТО, а згодом ООС є логічним продовженням останньої, яка виникла через алергію українців  на тотальну корупцію!  На «Сашу – стоматолога»  і «зірковий тандем» Януковича та Іванющенка, або просто Юри Єнакіївського. На  цьому тлі, заява Карла Волоха нагадує провокацію. Але чимало українців заявило, що блогер озвучив лише те, про що не наважується сказати президент.  «Я все же спрошу, а что не так Карл сказал? Или все тут девочки, которые первый раз в жизни слышат о сексе, прикрываясь ладошкой краснеют и ржут, и делают вид, что не знают, откуда взялись в Раде голоса за законопроекты, без которых не было бы на Ассоциации, ни безвиза? …» коментує скандальну заяву блогера історик Андрій Плахонін.

 

Звісно, що потрібно бути реалістами. Що гібридна війна провокує гібридні системи захисту.  Але за такої логіки потрібно створити нове міністерство у Кабміні – «міністерство правильної корупції» або «Корупція +». Але мені здається, що виправдовувати корупцію перемогою над агресором Путіним означає, що Небесна сотня, життя тисяч загиблих героїв і цивільних під час війни на Сході – даремні. Адже за такої технології перемоги, ми опиняємося у замкненому колі.

І тільки Карл робить Камінг АУТ.