23.09.2019

Вільям Тейлор: Трамп та Зеленський «можуть гарно поладнати між собою»

НовіПолітика
11.09.2019

Вільям Тейлор: Трамп та Зеленський «можуть гарно поладнати між собою»

Президент США та Президент України можуть дуже добре поладнати між собою.

Про це розповів тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, повідомляє «Голосу Америки».

Тейлор наголосив на важливості зустрічі Зеленського і Трампа.

«Це важливо для лідерів – мати особисті стосунки. І дехто вважає, що ці стосунки можуть виявитись дуже добрими. Погляньте лишень на цих двох людей! Судячи з усього, вони можуть гарно поладнати між собою. Тож це важлива річ», – відзначив Тейлор.

Тимчасовий повірений у справах США в Україні висловив сподівання, що зустріч Трампа та Зеленського відбудеться через два тижні, коли обидва лідери будуть у Нью-Йорку на Генасамблеї ООН.

«Президент Трамп має свій графік зустрічей, президент Зеленський має свій графік. І йдеться про те, щоб узгодити ці графіки між собою», – заявив Тейлор.

На його думку, у ході майбутньої зустрічі президенти США та України можуть обговорити тему безпекової допомоги США Україні та боротьби з корупцією.

Також Тейлор висловив впевненість, що президент США зацікавлений у тому, щоб сприяти Україні у подоланні корупції, та підтримати її під час боротьби проти агресії Росії.

«Це важливо для України, це важливо для Європи і це важливо для Сполучених Штатів, щоб Україна приборкала корупцію», – заявив Тейлор.

Вільям Тейлор також розповів, коли США та Велика Британія приєднаються до «нормандського формату». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/09/11/vilyam_teylor_tramp_ta_zelenskyy_mozhut_garno_poladnaty_mizh_soboyu_1644031