21.09.2019

Валентин Наливайченко подав до ЦВК документи для реєстрації кандидатом у президенти України

НовіСуспільство
3.01.2019

этот материал доступен на русском

Делегати всеукраїнського з’їзду партії “Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” одноголосно проголосували за кандидатуру свого лідера Валентина Наливайченка як кандидата на наступних виборах президента України.

Валентин Наливайченко / фото nalyvaichenko.org

Валентин Наливайченко / фото nalyvaichenko.org

Лідер Громадсько-політичного Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко подав до Центральної виборчої комісії документи для реєстрації його кандидатом у президенти України.

Після передачі документів до ЦВК Валентин Наливайченко заявив журналістам, що “йде в президенти, щоб повернути людям безпеку і справедливість, побудувати справедливу і ефективну систему влади, яка сповідуватиме силу права, а не право сили.”

За його словами “громадський контроль за діяльністю влади на всіх рівнях стане нормою, як і нормою стане пропорційна виборча система з відкритими списками”.

“Громадяни одержать право відкликати депутатів усіх рівнів. Нам потрібна Україна, де влада служить людям, захищає громадян”, – наголосив Наливайченко.

Нагадаємо, що сьогодні, 3 січня, делегати всеукраїнського з’їзду партії “Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” одноголосно проголосували за кандидатуру свого лідера Валентина Наливайченка як кандидата на наступних виборах президента України, які відбудуться 31 березня ц.р.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter