20.09.2019

Вакарчук розкрив таємницю фінансування своєї нової партії

НовіСуспільство
21.05.2019

Святослав Вакарчук заявив, що не збирається брати гроші в жодного з олігархів.

Святослав Вакарчук заявив, що вкладає у виборчу кампанію і свої гроші / фото УНІАН

Святослав Вакарчук заявив, що вкладає у виборчу кампанію і свої гроші / фото УНІАН

Про це Вакарчук говорив в ефірі “Свободи слова” на ICTV, передає Українська правда.

“Ми точно не збираємося брати жодної копійки в жодного з олігархів, або тих, кого вважають олігархами, тому що я вважаю неприпустимим говорити про боротьбу з олігархами, а потім приходити і брати в них гроші”, – заявив він.

Вакарчук нагадав, що так “дехто робить”. “Я знаю людей, які кожного дня говорять, що треба боротись з олігархами, але насправді ми всі розуміємо, що якби не було олігархів, то (у них) політичного майбутнього теж, можливо, не було б”, – сказав він.

Читайте такожВакарчук розповів, кого точно не буде у списку його нової партії (відео)

“Ми діємо зовсім іншим способом, вже сьогодні в нас є десятки достатньо заможних людей, яким дуже далеко до олігархів, які чесно заробляють свій шматок хліба і мають якийсь бізнес, які готові нас підтримувати і підтримують в даний момент”, – розповів Вакарчук.

Він додав, що вкладає у кампанію і свої гроші. Крім того, в ефірі програми Вакарчук звернувся до глядачів із закликом, хто має бажання, фінансово підтримати нову політичну силу на сайті партії “Голос”.

“Ми впевнені, що треба по-новому це робити… Ви знаєте, якщо робити по-чесному і ефективно свою передвиборчу кампанію, то вона буде коштувати в рази менше ніж її малюють сьогодні політтехнологи всім цим надутим грошовим мішкам”, – підкреслив Вакарчук.

Як повідомляв УНІАН, 16 травня Святослав Вакарчук оголосив про те, що йде в політику і представив свою партію. Нова партія буде називатися “Голос” і саме з нею співак візьме участь у майбутніх парламентських виборах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Оригінал статті взято з ресурсу: https://www.unian.ua/politics/10556565-vakarchuk-rozkriv-tayemnicyu-finansuvannya-svoyeji-novoji-partiji.html