19.09.2019

Уряд може відновити програму молодіжного кредитування житла

ЕкономікаНові
12.06.2019

Уряд може відновити програму молодіжного кредитування житла

<nbsp;>

Завершився збір заявок від молодих сімей, для яких залишається актуальною проблема придбання власного житла.

Про це повідомив голова Комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, передає OBOZREVATEL.

Збір звернень від представників молоді тривав протягом 6-ти місяців у межах Всеукраїнської кампанії Комітету #житломолоді з метою відновлення державного фінансування програми «Надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім’ям на будівництво (реконструкцію) та придбання житла».

За словами Артура Палатного, протягом кампанії до нього надійшла величезна кількість листів від молодих сімей та звернень у соціальних мережах, що свідчить про актуальність і масовість проблеми. Систематизовану інформацію Комітет передасть до Кабміну і домагатиметься внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2019 рік», щоби передбачити кошти на відновлення функціонування відповідної державної програми.

«В Україні існує серйозна проблема масового виїзду за кордон перспективної молоді у пошуках роботи та кращого місця для постійного проживання. Основною причиною відтоку громадян є відсутність власного житла і побоювання створювати сім’ю. Тому відновлення програми пільгового кредитування молодіжного житла, яка не фінансується із 2015 року, є обов’язком держави та одним із пріоритетів молодіжної політики», – наголосив Артур Палатний.

<nbsp;>

Він зазначив, що направив відповідні звернення разом із листами представників молоді на ім’я прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, віцепрем’єра Геннадія Зубка, профільним міністерствам та органам місцевого самоврядування з проханням підтримати молодь через перерозподіл бюджетних коштів із 1 липня 2019 року та фінансування місцевих спеціалізованих програм.

Як повідомлялося раніше, в Україні змінились умови програми «Доступне житло» – Кабінет Міністрів удосконалив програму.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/06/12/uryad_mozhe_vidnovyty_programu_molodizhnogo_kredytuvannya_zhytla_1592381