23.10.2019

УПЦ вимагає у суді визнати незаконною реєстрацію ПЦУ

АктуальнеНовіСуспільство
19.06.2019

УПЦ вимагає у суді визнати незаконною реєстрацію ПЦУ УПЦ вимагає у суді визнати незаконною реєстрацію ПЦУ. Фото: Prm.ua

Українська православна церква подала позов до Окружного адміністративного суду проти Міністерства культури через “незаконну” реєстрацію Православної церкви України.

В УПЦ повідомили, що при реєстрації нової церковної структури “були допущені істотні порушення законодавства України”, у зв’язку з чим її реєстрація і відповідний запис у Єдиному державному реєстрі мають бути скасовані. Про це повідомляє Центр інформації УПЦ.

“Зараз Київською митрополією Української православної церкви здійснюються підготовчі дії до участі в розгляді цієї адміністративної справи і, зокрема, швидкого реагування на будь-які процесуальні дії, які будуть здійснюватися іншими учасниками такого судового процесу”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ПЦУ роз’яснили ситуацію зі з’їздом Філарета

Ліквідація Української Православної Церкви Київського Патріархату не є рішенням Помісного собору і не має юридичної сили. Про це заявили у патріарха Православної церкви України (ПЦУ) Філарета.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://gazeta.ua/articles/life/_upc-vimagaye-u-sudi-viznati-nezakonnoyu-reyestraciyu-pcu/910074