14.10.2019

Українські школярки презентували в Америці власний мобільний додаток

НовіСуспільство
21.09.2019

Українські школярки презентували в Америці власний мобільний додаток

Учениці запорізьких ліцеїв та гімназій стали учасницями міжнародної зустрічі Technovation World Pitch. Тут школярки представили мобільний додаток, який розробили та створили самостійно.

Як повідомили у прес-службі Запорізької ОГА, на зустріч, присвячену IT-технологіям, яка пройшла у Сан-Франциско, поїхали 4 учениці запорізьких гімназій та ліцеїв. Варвара і Прасков’я Овчаренко, Єлизавета Еренбур та Ольга Табунщик раніше стали переможницями ІТ-проєкту «Technovation Challenge Ukraine». Завдяки цьому команда PrOVE IT отримала змогу виступити перед спільнотою зі всього світу, та продемонструвати власну розробку.

На зустрічі дівчата продемонстрували мобільний додаток «Meal for Will» – програму, яка має на меті поєднання ресторанів та супермаркетів з волонтерськими організаціями, які опікуються безпритульними, аби допомагати в боротьбі з бідністю і не викидати харчі.

Загалом захід створений для реалізації потенціалу дівчат віком від 10 до 18 років, які хочуть реалізовувати корисні IT-проекти та завдяки ним змінювати світ на краще. Запорізькі школярки ж скористалися нагодою потрапити на зустріч Technovation World Pitch з повна. Тут вони і отримали новий корисний досвід та знання і знайомства, а також – розповіли світу більше про нашу країну та її розвиток.

Нагадаємо, Віцепрем’єр розповів про перспективи 5G в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/09/21/ukrainski_shkolyarky_prezentuvaly_v_amerytsi_vlasnyy_mobilnyy_dodatok_1651255