23.09.2019

Українські парламентарії обговорили з представниками Разумков реформу ВР

АктуальнеНовіПолітика
11.09.2019

17:48 11.09.2019

Українські парламентарії обговорили з представниками Разумков реформу ВР

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков обговорив із керівником місії Європейського парламенту з оцінки потреб Верховної Ради, екс-президентом Європарламенту Петом Коксом питання реформування українського парламенту.

“На зустрічі з делегацією Європарламенту на чолі з Петом Коксом обговорили найактуальніше: подальше реформування Верховної Ради України. Дорожня карта місії Кокса, що містить 52 рекомендації, ще три роки тому визнана основою для внутрішньої реформи українського парламенту, але зроблено було небагато. Однак сьогодні є політична воля імплементувати найкращі пропозиції наших європейських партнерів та змінити інституційну спроможність Верховної Ради, щоб робота парламенту була зрозумілішою для суспільства”, – написав Разумков на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.

Він анонсував запуск Офісу парламентської реформи, про старт якого було оголошено ще навесні цього року. “Ми налаштовані втілювати зміни в досить швидкому темпі”, – наголосив Разумков.

Повідомлення проілюстровано фотографією рукостискання Кокса й Разумкова.

Як повідомлялося, екс-президент Європейського парламенту Пет Кокс очолив місію Європарламенту, метою якої є формування “дорожньої карти реформ” Верховної Ради України, 3 липня 2015 року.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.interfax.com.ua/news/political/612631.html