23.09.2019

Україна обговорила з Туреччиною трансфер технологій виробництва боєприпасів

АктуальнеНовіСуспільство
11.09.2019

КИЇВ. 11 вересня. УНН. 10 вересня у рамках міжнародної виставки озброєння та військової техніки у сфері оборони та безпеки DSEI 2019 в Лондоні відбулася зустріч директора дивізіону високоточного озброєння і боєприпасів Концерну Андрія Артюшенка із представниками турецької компанії NOTM ltd. Про це повідомляє УНН з посиланням на Укроборонпром.

Перемовини стосувалися взаємного трансферу технологій виробництва крупнокаліберних артилерійських боєприпасів. Ця зустріч є продовженням переговорів української і турецької сторін, що тривають впродовж 2019 року.

“Співпраця із турецькими партнерами має на меті стимулювати розвиток вітчизняного виробництва сучасних засобів ураження за стандартами НАТО. Ключову роль у такій співпраці будуть відігравати наукові установи та конструкторські бюро підприємств Укроборонпрому”, – прокоментував результати перемовин Андрій Артюшенко.

Нагадаємо, Абромавичус назвав першочергові завдання на посаді гендиректора Укроборонпрому.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://www.unn.com.ua/uk/news/1823678-ukrayina-obgovorila-z-turechchinoyu-transfer-tekhnologiy-virobnitstva-boyepripasiv