23.10.2019

Україна і Румунія обговорили ситуацію в Молдові

НовіПолітика
15.06.2019
Україна і Румунія обговорили ситуацію в Молдові

Фото: скриншот

Клімкін розповів про зустріч з румунським колегою

Міністри закордонних справ обговорили політичну кризу в Молдові. Питання буде підніматися на саміті міністрів закордонних справ ЄС у понеділок.

Міністри закордонних справ України і Румунії Павло Клімкін та Теодор Мелешкану під час зустрічі в Одесі обговорили ситуацію в Молдові. Про це в суботу, 15 червня, повідомляє 7 канал.

“Дуже важливо, щоб сьогодні Росії не вдалося використати Молдову як полігон для відпрацювання рішень, зменшення суб’єктності Молдови, того, щоб збільшити зовнішній вплив. Провести російську тактику, і якщо ви звернете увагу, коли там був Козак, термінологія була така ж, як щодо Донбасу”, – заявив Клімкін під час зустрічі.

Також міністри обговорили загострення ситуації на Донбасі.

[embedded content]

Нагадаємо, Конституційний суд Молдови позбавив Додона повноважень. Чинний прем’єр-міністр Молдови Павло Філіп, за рішенням КС виконуючий обов’язки президента, підписав указ про розпуск парламенту і призначив дострокові парламентські вибори на 6 вересня.

14 червня уряд Молдови під керівництвом прем’єр-міністра Павла Філіпа в повному складі оголосив про свою відставку.

Сьогодні з’явилася інформація про те, що Конституційний суд Молдови скасував дострокові вибори в країні. Додон привітав це рішення і додав, що перегляд відбувся за його запитом.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4107994-ukraina-i-rumuniia-obhovoryly-sytuatsiui-v-moldovi