26.08.2019

У Зеленського пояснили рішення по Безсмертному

НовіПолітика
13.08.2019
У Зеленського пояснили рішення по Безсмертному

Фото: facebook.com/nashlive.ua

Безсмертний пробув у переговорному процесі щодо Донбасу трохи більше місяця

Кучма формує більш ефективну команду для переговорів, кажуть в Офісі президента. Сам Безсмертний вважає причиною звільнення його публічну позицію.

“Президент делегував організацію відстоювання позицій України в складному переговорному процесі другому президентові України Леоніду Кучмі. Під його керівництвом ми зараз формуємо найбільш ефективну команду, яка зможе продуктивно захищати позицію України в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську”, – йдеться у відповіді Офісу.

Там підкреслили, що Мінський переговорний процес на сьогоднішній день залишається єдиним майданчиком, де Україна має можливість вести переговори з важливих питань, що стосуються Донбасу – зокрема, про припинення вогню, повернення ув’язнених, обмін уневільненими особами.

Сам Безсмертний вважає, що президент Володимир Зеленський звільнив його через “публічну позицію” щодо врегулювання в регіоні.

“Що послужило причиною цього звільнення? Тут немає ніякої таємниці. Це моя публічна позиція. Це позиція не тільки в питаннях, які були озвучені щодо тактики дій, а й тактики дій на лінії розмежування, тактики дій в переговорній групі”, – сказав Безсмертний в ефірі одного з телеканалів.

Він зазначив, що знає міжнародне законодавство і правила, як необхідно діяти під час загострень конфліктів. Тому він висловлював свою позицію. “Очевидно, така позиція була не під масть”, – додав Безсмертний. При цьому він заявив, що “нормально” сприйняв таке рішення президента.

Як відомо, нещодавно Безсмертний заявив, що Україні після загибелі військових під Павлополем на Донбасі варто було призупинити участь у Мінському процесі до зустрічі лідерів країн нормандського формату.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4129130-u-zelenskoho-poiasnyly-rishennia-po-bezsmertnomu