21.08.2019

У Вінниці від кору помер студент-медик: з’явилися подробиці

НовіСуспільство
11.02.2019

этот материал доступен на русском

Студент останні 4 дні лежав під апаратом штучної вентиляції легень у реанімації.

Сьогодні прощаються з студентом-медиком 18-річним Сергієм Бутенком / фото vinnitsa.info

Сьогодні прощаються з студентом-медиком 18-річним Сергієм Бутенком / фото vinnitsa.info

“Перед Новим Роком Сергій захворів на мононуклеоз. Він вилікувався, але мав дуже ослаблений імунітет. Саме це і стало причиною, що він підчепив кір і його вдруге госпіталізували в лікарню. Хоча був двічі щеплений від кору і не підлягав ревакцинації”, – розповів Gazeta.ua декан медичного факультету №1 Вінницького медуніверситету Юрій Шевчук.

Читайте такожЦі дані шокують: Україна стала лідером за кількістю хворих на кір в Європі (інфографіка)

Сергій Бутенко останні 4 дні лежав під апаратом штучної вентиляції легень в реанімації першої міської інфекційної лікарні.

“Інфекція мононуклеозу насідала на інфекцію кору. Двічі на день збирали консиліум найкращих лікарів. Та в останні дні надії врятувати його не залишилося. Почала прогресувати пневмонія. Антибіотики не допомагали. Легені вимкнулися. Тканина легень абсолютно набрякла і перестав відбуватися газообмін. Сергій боровся до останнього. Я коли до нього заходив у реанімацію, то він кивав, що все добре. Пальцем пояснив, що бореться. Але ми його втратили”, – говорить професор.

Сергій Бутенко навчався на 2 курсі медичного факультету №1 “лікувальна справа” Вінницького медичного університету.

Похорон Сергія Бутенка відбудеться у середу, 13 лютого. Рідні вирішили поховати на батьківщині його матері у селі Липівка Тисменицького району Івано-Франківщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter