21.09.2019

У МЗС РФ засудили розмови про відтворення ядерного потенціалу України

НовіПолітика
11.06.2019
У МЗС РФ засудили розмови про відтворення ядерного потенціалу України

Українська балістична ракета Сатана

Навіть міркування про ядерну зброю в Україні є посяганням на основи сучасного світопорядку, заявляє заступник міністра.

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що Москва вважає безвідповідальними міркування про відтворення Україною ядерного потенціалу після припинення дії ракетного договору. Про це він заявив, виступаючи на V Міжнародному форумі Примаковські читання у вівторок, 11 червня, повідомляє ТАСС.

“Навіть з урахуванням, мабуть, неминучого припинення дії та існування ДРСМД 2 серпня і, відповідно, зникненням зобов’язань у цій сфері, які на себе взяла Україна, ставши стороною цього договору після розпаду СРСР, і після цього Україна залишиться державою, яка є стороною Договору про нерозповсюдження ядерної зброї”, – сказав він.

“Тому безвідповідальні міркування про відтворення ядерного збройового потенціалу України свідчать про, як мінімум, посягання на одну з фундаментальних основ сучасного світопорядку”, – заявив заступник міністра.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4106314-u-mzs-rf-zasudyly-rozmovy-pro-vidtvorennia-yadernoho-potentsialu-ukrainy