26.08.2019

У Москві відповіли на висилку дипломата з України

НовіПолітика
13.08.2019
У Москві відповіли на висилку дипломата з України

Фото: кp.ru

Київ і Москва обмінялися висилкою дипломатів

Росія вирішила вислати співробітника генконсульства України в Санкт-Петербурзі у відповідь на аналогічні дії відносно представника консульства РФ у Львові.

Росія у відповідь на видворення російського дипломата з України оголосила персоною нон-ґрата співробітника генконсульства України в Санкт-Петербурзі. Про це повідомляє прес-служба МЗС РФ, у вівторок, 13 серпня.

Раніше в СБУ повідомили, що у Львівській області виявили місцевого жителя, який збирав розвіддані для спецслужб РФ і передавав їх “російському розвіднику під дипломатичним прикриттям”, дипломата вже видворено з України.

У МЗС РФ, своєю чергою, відзначили, що СБУ три місяці зволікала з оприлюдненням цієї інформації.

“Ще в травні 2019 року українські спецслужби влаштували чергову провокацію, безпідставно оголосивши співробітника Генерального консульства Росії у Львові persona non grata. Будь-яких доказів його протиправної діяльності, що виходить за рамки виконання професійних обов’язків, пов’язаних з роботою консульської установи, пред’явлено не було”, – заявили в МЗС РФ.

Раніше в СБУ заявили про затримання завербованого агента ФСБ. Жителя Полтавської області завербували в Криму колишні військовослужбовці СБУ, які зрадили військовій присязі і перейшли на бік ворога.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4129148-u-moskvi-vidpovily-na-vysylku-dyplomata-z-ukrainy