21.08.2019

У двох районах столиці виявили зброю часів Другої світової війни

Київщина
14.05.2019

У двох районах столиці виявили зброю часів Другої світової війни

13 травня, на вул. Світла, 3-Д, що в Дарницькому районі столиці, під час проведення земляних робіт на будівництві піротехнічним розрахунком ДСНС України було виявлено два артилерійські снаряди Д-107. У Дніпровському районі на вул. Спортивна, під час проведення земляних робіт на території приватної садиби виявлено мінометну міну Д-120.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у м. Києві, – передає IA ZIK.

Піротехнічним розрахунком ДСНС України виявлені снаряди вилучено та знищено на полігоні.

Всього з початку року на території м. Києва було вилучено та знищено 486 вибухонебезпечних предметів Другої світової війни.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві попереджає, що при виявленні згадок часів минулих війн слід бути вкрай обережними. Перше, що треба зробити – зателефонувати за номером 101 та повідомити, де знайдений небезпечний предмет. Далі необхідно обгородити місце його знаходження та не допускати до нього інших людей, особливо дітей. Не чіпати, не пересувати, не стукати по корпусу, не розбирати вибухонебезпечний предмет.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/05/14/u_dvoh_rayonah_stolytsi_vyyavyly_zbroyu_chasiv_drugoi_svitovoi_viyny_1571371