21.08.2019

У Будинку профспілок провели вечір солідарності на підтримку Сенцова та політв’язнів

НовіСуспільство
17.07.2019

У Будинку профспілок провели вечір солідарності на підтримку Сенцова та політв’язнів

У Будинку Профспілок 16 липня активісти організували вечір солідарності на підтримку Олега Сенцова та інших політв’язнів Кремля і показали документальний фільм Аскальда Курова «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова».

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, на заході виступили акторки Ірма Вітовська-Ванца та Римма Зюбіна, актор Євген Черников і правозахисниця Олександра Матвійчук.

Зокрема, вони говорили про Олега Сенцова, як людину з активною громадянською позицією, та як простого батька, сина і брата.

«Це проста і весела людина з тонким почуттям гумору», – розповідає про Олега Сенцова його друг Євген Черников.

У свою чергу, Олександра Матвійчук заявила, що про Олега Сенцова потрібно говорити як про людину, яка підносить національний дух у боротьбі за свободу заручників Кремля. Також спікери нагадали, що цей вечір присвячений й іншим політв’язням, і варто про них завжди пам’ятати. Зокрема, Римма Зюбіна закликала усіх написати усім політв’язням листи.

Вечір солідарності закінчили переглядом документального фільму Аскальда Курова «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/07/17/u_budynku_profspilok_provely_vechir_solidarnosti_na_pidtrymku_sentsova_ta_1607527