21.07.2019

Трюдо телефоном привітав Зеленського з перемогою і обговорив з ним подальшу співпрацю

НовіСуспільство
24.04.2019

этот материал доступен на русском

Вони обговорили проведення у Торонто в липні цього року Третьої Міжнародної конференції з українських реформ.

Джастін Трюдо / REUTERS

Джастін Трюдо / REUTERS

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо і обраний президент, який ще не вступив на посаду, Володимир Зеленський під час телефонної розмови заявили про бажання поглибити двосторонні відносини між Канадою і Україною.

Як повідомляє сайт канадського прем’єра, телефонна розмова відбулася 23 квітня.

Читайте такожПолітолог оцінив шанси Порошенка стати прем’єр-міністром

“Прем’єр-міністр Джастін Трюдо привітав Володимира Зеленського з його перемогою на президентських виборах в Україні, які відбулися 21 квітня, і підтвердив непохитну підтримку Канадою суверенітету і територіальної цілісності України”, – йдеться у повідомленні.

Також в ході телефонної розмови обоє лідерів відзначили теплі відносини між Канадою і Україною, які підкріплюються зв’язками між людьми і динамічною українсько-канадською спільнотою.

“Трюдо і Зеленський розраховують на поглиблення і зміцнення двосторонніх відносин і партнерства, в тому числі за допомогою конференції з українських реформ, яка відбудеться у липні в Торонто”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, наголошує сайт канадського прем’єра, вони говорили про базові демократичні цінності, які Канада та Україна поділяють, та про важливість спільної взаємодії для їхнього захисту на глобальному рівні.

.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Оригінал статті взято з ресурсу: https://www.unian.ua/politics/10528788-tryudo-telefonom-privitav-zelenskogo-z-peremogoyu-i-obgovoriv-z-nim-podalshu-spivpracyu.html