21.08.2019

Триразовий олімпійський чемпіон з плавання розбив молотком контейнер з допінг-пробою

АктуальнеНові
19.07.2019

Триразовий олімпійський чемпіон з плавання розбив молотком контейнер з допінг-пробою Сунь Ян розбив пробірки з власними аналізами

Триразовий олімпійський чемпіон з плавання Сунь Ян розбив пробірки з аналізами під час візиту допінг-офіцера.

Про це повідомляє звіт антидопінгової панелі Міжнародної федерації водних видів (FINA).

У вересні минулого року офіцер допінг-контролю з асистентами відвідала будинок спортсмена, який розташований в провінції Чжецзян.

Під час візиту допінг-офіцерів мати спортсмена попросила охоронця принести молоток в кімнату, де Сунь Ян проходив тестування. Далі описується, як лікар збірної Китаю запропонував Суню розбити пробірки з кров’ю, щоб зіпсувати зразки.

Спочатку Сунь не хотів здавати аналізи, але погодився здати тільки кров, відмовившись від аналізу сечі. Лікар команди одразу звинуватив допінг-офіцера в некомпетентності.

Пізніше офіцер допінг-контролю, яка перебувала в іншій кімнаті, почула звук битого скла. Під час процедури відбулися й інші порушення: Сунь кілька разів залишав кімнату за згодою допінг-офіцера, хоча цього робити не можна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Кличко популяризує новий вид спорту

Через проблеми з документацією FINA не пред’явила китайському спортсмену звинувачень в порушенні антидопінгових правил, обмежившись попередженням. А команда Суня стверджує, що порушень не було.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://gazeta.ua/articles/sport/_trirazovij-olimpijskij-chempion-z-plavannya-rozbiv-molotkom-kontejner-z-dopingproboyu/916651