26.08.2019

Трамп очікує від Китаю виконання обіцянок наростити закупівлі сільгосппродукції в США

АктуальнеЕкономікаНові
13.08.2019

20:33 13.08.2019

Трамп очікує від Китаю виконання обіцянок наростити закупівлі сільгосппродукції в США

Пекін поки не почав істотно нарощувати закупівлю товарів американських фермерів, незважаючи на обіцянку зробити це, констатував президент США Дональд Трамп.

“Як завжди, Китай сказав, що буде закуповувати великі партії у наших чудових американських фермерів. Але поки вони не зробили того, про що говорили”, – написав Трамп у Twitter.

Разом з тим, американський лідер висловив надію на те, що Китай все ж виконає обіцянку. “Можливо, це зміниться”, – додав він.

У серпні міністерство комерції КНР підтвердило повідомлення, які раніше публікувалися ЗМІ про припинення закупівель сільгосппродукції китайськими державними компаніями. Відомство пояснило, що США оголосили про введення з 1 вересня мита в 10% на китайські товари сумою $ 300 млрд, чим серйозно порушили домовленості, досягнуті на зустрічі голови КНР Сі Цзіньпіна і президента США Дональда Трампа в японській Осаці в рамках саміту G20.

Раніше у вівторок стало відомо, що влада США прийняла рішення відкласти введення 10%-го мита на певний список товарів, що імпортуються з Китаю, до 15 грудня.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.interfax.com.ua/news/economic/606947.html