21.09.2019

Суд повернув майже три гектари київської землі у розпорядження Міноборони

АктуальнеНові
12.06.2019

Колишнє відчуження визнано незаконним.

Північний апеляційний господарський суд виніс рішення у справі про передачу землі військового містечка у комунальну власність Києва. Про це повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України.

Позивачем у справі був перший заступник військового прокурора, а відповідачами – Київська міська рада та головне територіальне управління юстиції в столиці. У суді оскаржувалося вилучення землі з підпорядкування Міноборони та зміна її цільового призначення під громадську забудову.

Рішенням суду реєстрацію права комунальної власності на ділянку за територіальною громадою Києва визнано недійсною. “Військова прокуратура Центрального регіону України захистила інтереси держави у сфері земельних відносин та повернула у розпорядження Міністерства оборони України 2,8 га земель військового містечка № 165, розташованого в столиці. Орієнтовна вартість ділянки – 38 млн грн”, – наголошується в повідомленні прокуратури.

Раніше цього року генпрокурор Юрій Луценко оприлюднив дані про масштаби розкрадань майна армії в 2000-х роках. За його словами, втрачено було в рази більше техніки, ніж потребують сучасні Збройні сили України.

ВідеоГенпрокуратура заперечує закриття за хабарі справ щодо розкрадання в оборонній сфері

Як доказ журналісти наводять листування фігурантів оборонного скандалу з представниками СБУ та НАБУ. У Генпрокуратурі ТСН заявили, що не розслідують справи, пов’язані з корупцією – цим займається НАБУ – і тому відкидають закиди у затягуванні справ чи хабарництві. Коментарів інших відомств поки що немає.  

Генпрокуратура заперечує закриття за хабарі справ щодо розкрадання в оборонній сфері

Оригінал статті взято з ресурсу: https://tsn.ua/kyiv/sud-povernuv-mayzhe-tri-gektari-kiyivskoyi-zemli-u-rozporyadzhennya-minoboroni-1361706.html