21.08.2019

Сморід, черв’яки і щури: популярний морський курорт в Україні потонув у смітті

НовіСуспільство
17.07.2019

этот материал доступен на русском

Відпочиваючі страждають від гір сміття, харчових відходів, черв’яків, гадюк і мишей.

[embedded content]Популярний український курорт у Кирилівці Запорізької області біля туристичної бази на Бирючому півострові потопає в горах сміття і страждає від катастрофічної санітарної ситуації.

Відповідне відео, зняте біля однієї избазотдыха, показав у соцмережі директор Національного парку ” Приазовський Дмитро Воловик, вказавши, що ця прилегла територія не входить в зону відповідальності парку.

Читайте такожЕксперти нарахували майже 100 популярних туристичних напрямків, що не витримують напливу туристів

“Мальовнича” картина в заповідній зоні – гори сміття, харчові відходи в пакетах, черв’яки, гадюки і миші. Так виглядає в’їзд на базу відпочинку “Любава”. Сморід від смітника стоїть на всю округу”, – говорить на відео Воловик.

При цьому, щоб уникнути подібного, як пише РА “Мелітополь”, за відпочинок на Степко (Федотова коса) встановили збір 200 грн на добу з машини, чим викликали невдоволення відпочивальників.

За зібрані кошти, як повідомляється, облаштовані пост охорони, шлагбаум, відеокамери, кожні сто метрів сміттєві баки, вивезення сміття через день.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Оригінал статті взято з ресурсу: https://www.unian.ua/tourism/news/10620228-smorid-cherv-yaki-i-shchuri-populyarniy-morskiy-kurort-v-ukrajini-potonuv-u-smitti-video.html