21.08.2019

Скільки українців проти вступу до ЄС – показали результати опитування

АктуальнеНовіСуспільство
16.05.2019

Скільки українців проти вступу до ЄС - показали результати опитування 19,3% опитаних за відновлення прагматичних економічних відносин з Росією, Білоруссю, Казахстаном та іншими країнами СНД. Фото з відкритих джерел

Близько половини українців проголосували б за вступ України до Євросоюзу та НАТО, якби зараз проходив референдум.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг”, центром “Соціальний моніторинг” та Українським інститутом соціальних досліджень імені О. Яременка.

“Якби зараз проходив референдум, то 57% проголосували б за вступ України до Європейського Союзу; 19,3% – за відновлення прагматичних економічних відносин з Росією, Білоруссю, Казахстаном та іншими країнами СНД; 13,6% не брали б участь у такому референдумі та 10,1% не визначилися”, – йдеться у дослідженні.

Водночас, на референдумі щодо вступу до НАТО 48,9% опитаних проголосували б “за”, а 23,2% – віддали б голоси за позаблоковий статус, не брали б участь у голосуванні – 16%, а 11,8% – не визначилися з відповіддю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна і Європа переглянуть Угоду про асоціацію

Опитування проводилося цьогоріч з 30 квітня по 10 травня у 24-х областях України та Києві. Метод отримання інформації – інтерв’ю “віч-на-віч” за місцем проживання респондента. Всього опитали 3000 людей.

Третина українців не схвалюють надання Томосу Українській православній церкві. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://gazeta.ua/articles/life/_skilki-ukrayinciv-proti-vstupu-do-es-pokazali-rezultati-opituvannya/903143