21.09.2019

Скандал із Зеленським: Фірсов закликав Президента шукати рівних супротивників

НовіПолітика
11.07.2019

Скандал із Зеленським: Фірсов закликав Президента шукати рівних супротивників

ZIK

ZIK

Володимиру Зеленському варто проявляти тверді риси характеру не з секретарем міськради, а з вагомішими опонентами.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Єгор Фірсов.

Пан Фірсов зауважив, що Президент має бути твердим і рішучим. Але свої сильні риси він має проявляти із супротивниками відповідного рівня. 

«Не в контексті конкретної ситуації, я не знаю що відбувалося до цього і після цього, але я б порадив Володимиру Зеленському проявляти свої риси твердості з вагомішими опонентами чи супротивниками», – зазначив Фірсов.

[embedded content]

Зокрема, за його словами, будь-який президент може поставити на місце будь-якого секретаря міськради, і очевидно, що це різні вагові категорії.

«Я від чистого серця бажаю йому, щоб він мав такі ж самі розмови, якщо щось станеться не так, наприклад, з нашими олігархами. Чи вистачить духу і твердості мати таку розмову з ними?», – наголосив політик.

Нагадаємо, Володимир Зеленський у Борисполі змусив секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка покинути офіційну зустріч. При цьому він використовував грубу риторику і переходив із чиновником нижчого рангу на «ти».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/07/11/skandal_iz_zelenskym_firsov_zaklykav_prezydenta_shukaty_rivnyh_suprotyvnykiv_1604479