21.08.2019

Шанси пройти у парламент дуже великі – політолог про Вакарчука

АктуальнеНовіПолітика
16.05.2019

Шанси пройти у парламент дуже великі - політолог про Вакарчука Tochka.net Святослав Вакарчук готується до парламентських виборів

Лідер “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук вирішив стати депутатом.

Нібито у співака вже є офіс, причому в тому ж бізнес-центрі, що і у прем’єра Володимира Гройсмана,

Очікується, що офіційно про своє рішення шоумен заявить 16 травня. Але навряд чи Вакарчук буде з кимось об’єднуватися, розповів Главреду політолог Олег Саакян.

“Швидше буде створювати платформу об’єднання інших навколо себе. Що стосується електорату, то шанси пройти в парламент у нього дуже великі. Близько 40% виборців на президентських виборах так і не визначилися, кого вони будуть підтримувати. І ставка команди Вакарчука буде робитися на цих людей. Можна припустити, що також буде перетікання частини людей від Петра Олексійовича. Також, Вакарчук може частково взяти виборців Зеленського, зокрема в Західній Україні. Плюс трохи забере у Андрія Садового та Анатолія Гриценка”, – припустив політолог.

Виборець співака виглядає так: це середній і молодий вік, ліберально настроєний і європейсько-орієнтований, зазначив Саакян.

“Це дуже непогана ніша. І тут у Вакарчука є можливість грати в широку. Для того, щоб завоювати виборця, йому варто йти з позитивною порядком. Тобто не відштовхуватися від критики, а з пропозицією власної альтернативної порядку”, – пояснив експерт.

Президентська кампанія зараз створила вакуум конкретики. А в суспільстві на неї є запит, зауважив політолог.

“І як результат, це звелося до голосування проти. Тобто, за Зеленського голосували ті, хто голосував проти Порошенка. А за Порошенка – ті, хто проти Зеленського. І за всі ці місяці відбулося вихолощення будь-яких пропозицій, коли між президентськими і парламентськими виборами ми не знаємо, яка буде формуватися політика. Тому Вакарчук запропонує відповіді на ключові сьогодні соціальні запити у вигляді корупції, війни, самореалізації громадянина. Також, у суспільстві є дуже серйозний запит на справедливість. І вибудовування порядку буде навколо цього”, – додав політолог.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вакарчук готовий представити команду: ЗМІ назвали дату

Українцям вже не цікаві теми реформ та антикорупційного порядку, вважає експерт. Оскільки українці були неодноразово обдурені, вони не готові просто так брати і довіряти політикам. Тому частина виборців не хоче чути обіцянки, а хоче бачити пропозиції, резюмував Саакян.

Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук запросив українців, щоб ті почули “новий голос”.

Відповідний анонс з’явився на сторінці музиканта у Facebook.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://gazeta.ua/articles/politics/_sansi-projti-u-parlament-duzhe-veliki-politolog-pro-vakarchuka/903051