21.08.2019

Серця людей у центрі Одеси полонив кіт, що має сім імен і приносить успіх

АктуальнеНові
17.07.2019

Кожен продавець хоче мати його своїм, але кожен залишає тварині свободу вибору.

На Катеринінській площі в Одесі оселився смугастий підприємець, який завоював любов власниць і продавчинь одразу семи тутешніх крамниць. У кожній його охрестили своїм ім’ям і чекають на сніданок, обід і вечерю, а чотирилапий насолоджується справжнім котячим щастям, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За Дульсінеєю можна звіряти годинника – рівно о десятій вона потягується і вимогливо всідається біля дверей сувенірної крамниці, де на неї чекає сніданок. У хендмейд-крамниці тваринку називають Фунтиком, красенем, товстунчиком і рибкою. Сувеніри, зі слів продав чині, з появою смугастого гостя продаються в раз швидше: “Полежить – і сто відсотків знаємо, що буде гарна каса”. Тому хвостатого, ясна річ, підгодовують.

ВідеоХвостатий мандрівник: одеський кіт ходить на гостини одразу до кількох господинь

Кіт, який живе на сім господарів, – на Катеринінській площі в Одесі оселився смугастий підприємець. Він завоював любов власниць і продавчинь одразу семи тутешніх крамниць. У кожній його охрестили своїм ім’ям і чекають на сніданок, обід і вечерю. Яке воно – котяче щастя – бачила ТСН.  

Хвостатий мандрівник: одеський кіт ходить на гостини одразу до кількох господинь

Але кіт надовго не затримується і рушає далі. Дорогу переходить по-одеськи – посеред вулиці. Зупиняється він у книгарні на розі – там його теж добре знають, але вже під іншим ім’ям: “Ми його називаємо Левчиком, і він у нас якось так приживається потрошку”. За півгодини Левчик-Фунтик уже в художній галереї – і знову під новими іменем. “Ну, по-моєму, який він Фунтик – він же Джемаль. Для мене він Джемаль”, – каже тамтешня господиня Діана.

Хвостатому і там створили всі умови, а кіт їсть, годувальниця розмірковує про суперниць у боротьбі за його серце і шлунок: “Хендмейд – це нас головний суперник, цього я не приховаю”. Окрім книгарні, сувенірки і артсалону, у власника семи імен є ще фаст-фуд, два гастрономи і бабуся в одеському дворику. Жінки ревнують, однак пестити і годувати не відмовляються. Джемаль, він же Фунтик, він же Кіт, ласкаво дозволяє себе гладити, однак спілкуватися не налаштований – перетравлює третій обід і мабуть розмірковує, до якої крамниці рушити на вечерю.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Оригінал статті взято з ресурсу: https://tsn.ua/ukrayina/sercya-lyudey-u-centri-odesi-poloniv-kit-scho-maye-sim-imen-i-prinosit-uspih-1379259.html