21.08.2019

Розширене ембарго на товари РФ: новий список

НовіПолітика
15.05.2019
Розширене ембарго на товари РФ: новий список

Фото: из открытых источников

Під нову заборону потрапили російські будматеріали, зокрема цемент

Кабмін розширив список заборонених російських товарів і ввів спеціальне мито на деяку продукцію з РФ.

На сайті уряду опубліковано список заборонених до ввезення в Україну російських товарів, рішення про які було прийняте на засіданні Кабміну в середу, 15 травня.

Тепер до ввезення на територію України заборонені портландцемент, глиноземистий цемент, цемент шлаковий, цемент і подібні гідравлічні цементи, забарвлені або незабарвлені, готові чи у формі клінкерів, а також фанера клеєна, панелі фанеровані й аналогічні матеріали із шаруватої деревини.

Згідно з підрахунками, імпорт цементної продукції з Росії на територію України за підсумками 2018 року становив майже 17 млн ​​доларів. Обсяг імпорту фанери з Росії у 2018 році становив близько 19,7 млн ​​доларів.

Як повідомлялося, на сьогоднішньому засіданні Кабмін розширив список заборонених російських товарів і ввів спеціальне мито на деяку продукцію РФ з 1 серпня.

Рішення уряду стало відповіддю на заборону РФ на експорт в Україну нафти і нафтопродуктів, оголошену 18 квітня. Також було введене ембарго на деякі українські товари, включаючи одяг і взуття, а також труби і пакувальні матеріали.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4096503-rozshyrene-embarho-na-tovary-rf-novyi-spysok