23.10.2019

Розглядаємо варіант створити на Банковій музей української державності, – Богдан

НовіПолітика
16.06.2019

Розглядаємо варіант створити на Банковій музей української державності, – Богдан

Голова Адміністрації президента Андрій Богдан заявив, що Володимир Зеленський не відмовився від ідеї переїзду з вулиці Банкової до нового офісу.

«Ми плануємо створити з Адміністрації президента організацію, де будуть знаходитися вчені, дослідники, талановиті люди, реформатори. Ми тримаємо напрямок на офіс європейського типу. Тому ми плануємо переїзд в інше приміщення. Це буде «опенспейс», зі скляними стінами, куди може спокійно прийти будь-який громадянин України», – сказав Богдан у ефірі програми «Підсумки» на телеканалі «Україна», повідомляє Gazeta.

На запитання, що буде зі старою будівлею, він відповів, що розглядається кілька варіантів.

«Можна, звичайно, продати стару будівлю АП. А гроші повернути до бюджету. Але ми розглядаємо й варіант створити в будинку на Банковій музей української державності. Адже такого музею в Україні немає», – зазначив Богдан.

Раніше, заступник голови Адміністрації президента розповів, що розглядається 2 варіанти для переїзду. Також він зазначав, що з переїздом АП пов’язано багато нюансів. Переїзд адміністрації Зеленського повинен відбутись вже у межах поточного року.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/06/16/rozglyadaiemo_variant_stvoryty_na_bankoviy_muzey_ukrainskoi_derzhavnosti__1594843