19.09.2019

Регіна Тодоренко розповіла про секретний продукт, з яким худне: є на кожній кухні

АктуальнеНові
20.05.2019

Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко, яка нещодавно народила первістка російському артисту Владу Топалову, часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. В цей раз знаменитість опублікувала миле фото з купою валіз, а в підписі до нього розповіла, чим харчується у подорожах, і що потрібно їсти, щоб тримати себе у формі.

Так, на фото, яке з’явилося на сторінці Тодоренко, вона постала на огляд публіки, схоже, на пероні вокзалу, а за її спиною видно поїзд. Перед телезіркою звалена купа сумок і валіз, а сама вона рекламує…гречку. Так, саме гречку Регіна називає суперпродуктом і запевняє, що їла її у подорожах. Для рекламної фотосесії Тодоренко наділа укорочені джинси і коричневе пальто, а на її ногах білі кросівки. Її волосся розпущене і красиво укладене, а на обличчі легкий макіяж і веселий вираз.

View this post on Instagram

Хотите знать , как держать себя в форме? Обращайтесь к моей подруге гречке ! Гречка всегда спасала меня в путешествиях, особенно в кругосветке! В тех странах, где мы побаивались есть национальную еду из-за антисанитарии, я всегда доставала судочек с запаренной гречкой. Оказалось, что готовить её можно с чем угодно: с сыром, с мясом,с тунцом, с оливками, орехами, и даже с курагой и кленовым сиропом. Я даже научилась готовить гречаное печенье! А иногда я умудряюсь в кусочки хамона заворачивать гречку и получаются такие маленькие закуски. В общем, гречка – это не только вкусно, полезно и питательно, но с ней и сертификат на путешествие или свой уникальный чемодан можно выиграть в конкурсе от PROSTO. Я вот создала такой, чтобы все сразу видели, как мне угодить 😄 Все условия конкурса на сайте https://krupa-prosto.ru/

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on May 20, 2019 at 8:36am PDT

“Хочете знати, як тримати себе у формі? Звертайтесь до моєї подруги гречки! Гречка завжди рятувала мене у подорожах, особливо у навколосвітній! У тих країнах, де ми побоювалися їсти національну їжу через антисанітарію, я завжди діставала лоточок із запареною гречкою. Виявилося, що готувати її можна з чим завгодно: з сиром, з м’ясом, з тунцем, з оливками, горіхами, і навіть з курагою і кленовим сиропом. Я навіть навчилася готувати гречане печиво! А іноді я умудряюся в шматочки хамона загортати гречку і виходять такі маленькі закуски. Загалом, гречка – це не тільки смачно, корисно і поживно, але з нею і сертифікат на подорож або свою унікальну валізу можна виграти у конкурсі від PROSTO. Я ось створила такий, щоб усі відразу бачили, як мені догодити. Всі умови конкурсу на сайті https://krupa-prosto.ru/”, – написала Тодоренко у підписі до фото.

Нагадаємо, Тодоренко і Топалов роздають шанувальникам мерседес, гроші та техніку.

Раніше портал “Знай.uа” повідомляв, що Регіна Тодоренко повернулася до зйомок свого шоу, ще й чоловіка експлуатує.

Також портал “Знай.uа” писав, що Регіна Тодоренко показала будинок своєї мрії.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://znaj.ua/show-business/234034-regina-todorenko-rozpovila-pro-sekretniy-produkt-z-yakim-hudne-ye-na-kozhniy-kuhni