23.09.2019

Рада оголосила незаконними “вибори” в Криму

НовіПолітика
11.09.2019
Рада оголосила незаконними вибори в Криму

Фото: Корреспондент.net

Рада прийняла заяву щодо “виборів” у Криму

Парламент України засуджує проведення Росією “виборів” у Криму і закликає міжнародну спільноту ввести нові санкції.

Верховна Рада на засіданні в середу, 11 вересня, прийняла проєкт постанови про невизнання легітимності так званих місцевих “виборів” в анексованому Криму. Рішення підтримали 325 нардепів.

Постанова містить заклик до міжнародного співтовариства дати оцінку незаконним діям Росії щодо організації і проведення так званих місцевих “виборів”, а також до продовження і посилення міжнародного політичного та економічного тиску на РФ.

“Результати цього незаконного голосування є нікчемними і не мають ніяких правових наслідків. Вони також жодним чином не можуть свідчити або яким-небудь чином бути використані як свідчення будь-якої зміни статусу тимчасово окупованих територій України – Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, визначеного Конституцією і законами України”, – йдеться в тексті заяви.

Крім того, Рада закликає міжнародне співтовариство застосовувати додаткові санкції проти РФ і персональні санкції до осіб, причетних до організації “виборів”.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4138776-rada-oholosyla-nezakonnymy-vybory-v-krymu