14.10.2019

Пєсков відповів, що буде в разі зриву розведення військ

НовіПолітика
9.10.2019
Пєсков відповів, що буде в разі зриву розведення військ

Фото: РИА Новости

Пєсков пропонує дочекатися, зірветься розведення сил чи ні

У разі зриву розведення військ у двох пунктах на Донбасі рішення про проведення нормандської зустрічі прийматимуть лідери держав, говорить Пєсков.

У разі зриву процесу розведення сил в Петровському і Золотому рішення про проведення нормандського саміту прийматимуть лідери “четвірки”. Про це в середу, 9 жовтня, повідомив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише Интерфакс.

На питання, чи пройде саміт в разі зриву розведення сил і засобів на Донбасі, Пєсков сказав: “Все буде залежати від рішення глав держав”.

Разом з тим, він запропонував дочекатися підсумків процесу розведення: “зірветься – не зірветься”. “Давайте дочекаємося інформації про те, з чиєї вини це зірвано”, – додав Пєсков.

“Але в цілому, звичайно, розведення сил сприяло б запуску процесу імплементації “мінських домовленостей”, – зауважив він.

“У тому числі, це (проведення саміту) залежить від позиції президента РФ не в останню чергу”, – зазначив Пєсков.

Зараз розведення сил у Петровському і Золотому не розпочалося. Обидві сторони звинувачують у зриві противника.

Раніше повідомлялося, що до Золотого прямують представники Нацкорпусу, ветерани АТО і ООС, а також активісти, які мають намір взяти під контроль позиції ЗСУ, в разі їхнього відведення.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4148044-pieskov-vidpoviv-scho-bude-v-razi-zryvu-rozvedennia-viisk