14.10.2019

Пристайко заявив про підготовку нового обміну полоненими з Росією

НовіПолітика
21.09.2019

Пристайко заявив про підготовку нового обміну полоненими з Росією

Зараз переговори між Україною та Росією про обмін ув’язненими просуваються «дуже активно».

Про це в інтерв’ю hromadske заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

За його словами, діалог щодо обміну настільки «делікатний», що в ньому не беруть участі західні партнери України, про попередній обмін президент Володимир Зеленський домовлявся особисто з президентом РФ Володимиром Путіним.

Пристайко додав, що зараз робота з обміну продовжується.

«Я хочу вам сказати, що робота просувається дуже активно, я не буду нічого анонсувати, але я сподіваюся, що найближчим часом у нас будуть додаткові підстави для радості», – сказав міністр.

Глава МЗС зазначив, що у такому процесі не потрібні «співчуваючі» (західні партнери).

«Більше того, партнери і не хочуть брати участь в цих делікатних переговорах. Ви бачите, наскільки непрості рішення були прийняті і наскільки дорога іноді є ціна за такі рішення», – сказав Пристайко, підтвердивши, що має на увазі видачу Росії фігуранта справи про збитий «Боїнг» MH17 Володимира Цемаха.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заперечує, що формула Штайнмайєра передбачає амністію бойовиків терористичних організацій «ДНР-ЛНР».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/09/21/prystayko_zayavyv_pro_pidgotovku_novogo_obminu_polonenymy_z_rosiieyu_1651311