21.08.2019

Посол Чалий обговорив збільшення оборонної підтримки України у Сенаті США

НовіПолітика
15.05.2019

Посол Чалий обговорив збільшення оборонної підтримки України у Сенаті США

Посол України в Вашингтоні Валерій Чалий із сенатором США Роєм Блантом

Посол України в Вашингтоні Валерій Чалий із сенатором США Роєм Блантом

Посол України в Вашингтоні Валерій Чалий обговорив можливості збільшити видатки американського бюджету на безпеку й оборону України з головою Комітету з питань асигнувань Сенату США Роєм Блантом.

Зустріч відбулася в вівторок, повідомило на офіційній сторінці у Facebook Посольство України в Сполучених Штатах.

«З огляду на те, що сенатор Блант є членом Комітету з питань асигнувань, окремою темою розмови стало обговорення перспектив збільшення видатків у бюджеті США 2020 року на програми підтримки України, насамперед у сфері безпеки й оборони», – зазначається в публікації.

Крім того, як повідомили в дипломатичному представництві, посол ознайомив сенатора з поточною ситуацією на тимчасово окупованих Росією територіях Донбасу і в Криму та підкреслив важливість подальшого зміцнення українсько-американського стратегічного партнерства.

При цьому, з українського боку був підтверджений незмінний курс Української Держави та громадянського суспільства шляхом демократичних перетворень, реформ та у стратегічному напрямі інтеграції в ЄС і НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://zik.ua/news/2019/05/15/posol_chalyy_obgovoryv_zbilshennya_oboronnoi_pidtrymky_ukrainy_u_senati_ssha_1571801