21.08.2019

Понад 3 тисячі кримчан з анексованого півострова змінили місце голосування, щоб проголосувати на виборах

АктуальнеНові
19.07.2019

Це зробили майже 700 осіб із Севастополя.

Понад три тисячі жителів анексованого Криму змінили місце голосування на майбутніх парламентських виборах.

Про це пише “Крим.Реалії“.

Зазначається, що місце голосування змінили 2526 мешканців Криму та 672 – Севастополя. Найбільше з них голосуватимуть у Києві – 859 та 204 відповідно.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Юридична підстава ухвалення такого рішення – від 2016 року не існувало парламентської коаліції.

Через місяць, 20 червня Конституційний суд України визнав оголошення виборів законним. Із відповідним поданням щодо конституційності президентського указу звернулись народні депутати від “Народного фронту”. На думку суддів, через внесені до Конституції змін з приводу формування коаліції і відсутності правового регулювання був створений конфлікт між президентом і Верховною Радою. Таким чином, розв’язати суперечності можуть тільки вибори.

Вибори проходитимуть за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша – за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п’ять тисяч кандидатів.

Центральна виборча комісія для проведення позачергових виборів у Верховну Раду замовила понад 63 млн бюлетенів. Бюлетені розраховані на 31 мільйон виборців. Їх замовили вдвічі більше, бо кожен виборець отримає по два папери – один для голосування за партію, другий – за мажоритарного кандидата.

ВідеоПонад тисячу офіційних спостерігачів від держав і міжнародних організацій прибули на вибори

Від опівночі настане день тиші. У неділю в Україні пройдуть позачергові парламентські вибори. До країни вже прибули понад півтори тисячі офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій. Напередодні поліція взяла під цілодобову охорону всі окружні виборчі комісії.    

Понад тисячу офіційних спостерігачів від держав і міжнародних організацій прибули на вибори

Оригінал статті взято з ресурсу: https://tsn.ua/ukrayina/ponad-3-tisyachi-krimchan-z-aneksovanogo-pivostrova-zminili-misce-golosuvannya-schob-progolosuvati-na-viborah-1381152.html