23.10.2019

Північноатлантична рада НАТО перенесла візит до України

АктуальнеНовіПолітика
12.07.2019

Це ймовірно пов’язано з парламентськими виборами.

Візит Північноатлантичної ради НАТО до України, який планувався на липень, відбудеться наприкінці жовтня.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” із посиланням на штаб-квартиру Альянсу у Брюсселі.

“Північноатлантична рада відвідає Україну 30 і 31 жовтня 2019 року. Цей візит демонструє тверду прихильність альянсу Україні”, – сказав представник НАТО.

В Альянсі також наголосили, що усі члени блоку “рішуче підтримують суверенітет і територіальну цілісність України та її право вирішувати своє майбутнє”.

За інформацією дипломатичних джерел, перенесення візиту Північноатлантичної ради НАТО до України пов’язане із достроковими виборами до Верховної Ради.

Нагадаємо, у червні генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час брифінгу за підсумками зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським заявив, що Альянс підтримує територіальну цілісність України і ніколи не визнає російську агресію на Донбасі, окупацію Криму, а також напад на українські кораблі у Керченській протоці.

ВідеоСША повинні провести Україну до НАТО – американський дипломат

Майбутнє України на найближчі 5 років вирішиться за наступні три місяці – такими словами спеціальний представник Сполучених Штатів в Україні Курт Волкер закликав американських конгресменів надавати новому президенту України усю можливу підтримку.    

США повинні провести Україну до НАТО – американський дипломат

Оригінал статті взято з ресурсу: https://tsn.ua/politika/pivnichnoatlantichna-rada-nato-perenesla-vizit-do-ukrayini-1376976.html