23.10.2019

Підготовка до опалювального сезону: Укртрансгаз реконструював 5 котелень на об’єктах ГТС

АктуальнеНові
20.09.2019

Завершилась реконструкція та введено в експлуатацію 5 котелень на об’єктах газотранспортної системи України

Про це повідомляє пресслужба Укртрансгазу у Facebook.

Зокрема, завершили реконструкцію та ввели в експлуатацію 5 котелень на об’єктах ГТС – на КС “Орлівка”, КС “Ананьїв”, КС “Голятин”, КС “Красилів та на гайсинському проммайданчику філії “ВРТП “Укргазенергосервіс”.

Зазначається, що після модернізації на котельнях значно скоротилось загальне енергоспоживання (паливного газу та електричної енергії), а обсяги викидів в атмосферу стали нижчими від встановлених екологічних нормативів. Це дало можливість за останні три роки зекономити 5 млн кубометрів природного газу для виробничих потреб.

Проєкти реконструкцій котелень передбачали фактично будівництво нових теплоенергетичних об’єктів з впровадженням повної автоматизації процесів та можливості дистанційного керування. Також було встановлено сучасні системи сигналізації, комерційного і технічного обліку, очищення води та контролю загазованості.

А старі теплові мережі були замінені спеціальними сталевими трубопроводами, попередньо ізольованими спіненим поліуретаном.

Розрахунковий строк служби встановленого обладнання становить не менше 20 років.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://espreso.tv/news/2019/09/20/pidgotovka_do_opalyuvalnogo_sezonu_ukrtransgaz_rekonstruyuvav_5_kotelen_na_obyektakh_gts