21.08.2019

“Опозиційна платформа – За життя” вимагає звільнити Вишинського з-під варти

АктуальнеНовіПолітика
19.07.2019

21:42 19.07.2019

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає звільнити Вишинського з-під варти

Рішення Подільського районного суду залишити під вартою головного редактора “РИА Новости – Украина” Кирила Вишинського є продовженням політики репресій і утисків свободи слова в Україні, заявляють в партії “Опозиційна платформа – За життя”.

“Опозиційна платформа – За життя” засуджує це антиправове і антидемократичне рішення суду. Ми вимагаємо звільнити журналіста Кирила Вишинського з-під варти і забезпечити повне дотримання його громадянських прав”, – йдеться в заяві партії, оприлюдненій в п’ятницю.

У політсилі наголошують, що представників ЗМІ в Україні продовжують виставляти ворогами держави і розглядати їх як фігури для політичного “розміну”.

“При президенті Володимирі Зеленському українські правоохоронні органи і судова система залишаються ворогами номер один для журналістів і незалежних ЗМІ. Режим Порошенка оголосив справжню війну незалежній журналістиці і свободі слова в Україні … Сьогодні ми змушені констатувати, що навіть після президентських виборів ситуація зі свободою слова в Україні і дотриманням прав журналістів залишається критичною”, – заявили в партії.

В “Опозиційній платформі – За життя” зазначають, що свобода журналіста є загрозою “тільки для авторитарних антидемократичних режимів”, і мають намір після парламентських виборів повернути країну “на демократичний шлях розвитку”. “Ми гарантуємо: ера війни, авторитаризму і диктатури сили в Україні закінчиться! Конституційні права журналістів і всіх українських громадян будуть надійно захищені!”, – йдеться в заяві.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://ua.interfax.com.ua/news/political/601682.html