14.10.2019

Океан викинув пляшку із листом від радянських моряків

АктуальнеНові
11.10.2019

Океан викинув пляшку із листом від радянських моряків Пізніше листа віднесли фахівцям до лабораторії при університеті Фото: SHUTTERSTOCK

Студентка-фармацевт Паула Соуза відпочивала із друзями і молодшим братом на пляжі Бразилії і знайшли пляшку. Паула і її компанія витягли послання, відколовши горлечко. Однак не змогли зрозуміти мову, якою написаний текст.

Компанія друзів вирішила опублікувати листа в студентській групі Федерального університету Пелотас, де вчиться Паула, щоб хтось спробував перекласти послання, пише ТСН.

Згодом їм відповіла студентка з Росії, яка переклала перші слова. Пізніше листа віднесли фахівцям до лабораторії при університеті. Виявилося, що лист не має іcторичної чи культурної цінності, але текст все ж переклали.

“Адресовано тим, хто не полінується виловити цю пляшку. Вона була розпита всупереч всім наказам і постановам МРГ і уряду справжніми”, – йдеться у листі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’ясували, яке море найбрудніше в Європі

Імовірно, що МРГ – це Міністерство рибного господарства.

Житель Аляски Тайлер Іванофф пішов збирати дрова, а знайшов пляшку з посланням, залишену ще 50 років тому. Записка російською мовою. Чоловік виклав її фото у своєму Facebook і попросив підписників допомогти з перекладом.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://gazeta.ua/articles/science-life/_okean-vikinuv-plyashku-iz-listom-vid-radyanskih-moryakiv/932346