23.10.2019

Про проект

Інформаційний портал «Наша Київщина» – це ресурс, основною метою якого є ознайомлення аудиторії з новинами та актуальними журналістськими проектами, які висвітлюють події Київської області.
Даний незалежний ресурс існує за рахунок добровільних матеріальних внесків користувачів.
Контент ресурсу формується з матеріалів інших інформаційних порталів, що проходять ідентифікацію на рахунок наявності фейкової інформації. Все, що потрапляє на шпальти, перевіряється автоматично, за певним алгоритмом, що унеможливлює наявність «людського фактору» у наповненні порталу основним змістом.
Аналітичні статті, що розміщуються на нашому порталі відносно значущих тем, є авторськими або редакційними.
Політичній ситуації в регіоні, децентралізації, українським інноваціям та винаходам приділяється особлива увага, оскільки це теми, які останні півроку найбільш цікавлять користувача.
Портал «Наша Київщина» акумулював твіти провідних політиків, лідерів соціальної думки для спостерігання за рефлексіями на події основних гравців політикуму України.
Найважливіше: кожен наш читач може стати дописувачем та ньюзмейкером. Для цього необхідно пройти ідентифікацію, написати нам на пошту, і ми оприлюднимо інформацію про подію, яка є важливою для вас та суспільства.
Інформаційний портал «Наша Київщина» є незалежним, створеним волонтерами.