23.10.2019

Назвали суму збитків через стихію на Івано-Франківщині

АктуальнеНові
19.06.2019

Назвали суму збитків через стихію на Івано-Франківщині Стихія на Прикарпатті наробила лиха у травні. Фото:imgclf.112.ua

424 млн грн збитків зазнала Івано-Франківська область через сильні опади протягом травня.

Таку суму підрахували на основі інформації органів виконавчої влади та місцевого самоврядування — повідомила перша заступниця голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марія Савка.

На ліквідацію наслідків стихії залучили кошти резервного фонду обласного та місцевих бюджетів. За ці гроші вже розпочали найнеобхідніші відновлювальні роботи щодо укріплення дамб, берегоукріплення, об’єктів соціальної та культурної сфери.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Тернопільщині випав аномальний град

Облдержадміністрація звернулася до Кабміну з проханням надати області фінансову допомогу на суму 100 млн грн за рахунок коштів резервного фонду Держбюджету. Крім того, до уряду подадуть інформацію про необхідність відновити пошкоджені стихією водозахисні дамби та берегоукріплення на суму 61,6 млн грн.

Жителям області, які постраждали від наслідків стихії і звернулися по допомогу, із місцевого бюджету уже виділили фінансову допомогу на загальну суму 325 тис. грн, ця робота триває.

Західну Україну продовжує заливати опадами.У соцмережах публікують відео з сіл і міст, які залило потоками води. Мешканці сподіваються, що негода скоро припиниться. Особливо від стихії страждає Прикарпаття.

Оригінал статті взято з ресурсу: https://gazeta.ua/articles/np/_nazvali-sumu-zbitkiv-cherez-stihiyu-na-ivanofrankivschini/910016