26.08.2019

“Наслідки нова влада не прораховує”: Ар’єв про спрощення надання росіянам громадянства України

АктуальнеНові
13.08.2019

13 серпня, 2019, 15:31

13 серпня, 2019, 15:31

Депутат Володимир Ар’єв заявив, що у законопроєктах щодо спрощення набуття українського громадянства для росіян, має бути передбачена пряма заборона для учасників антиукраїнських політичних рухів

Про це повідомив голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи народний депутат Володимир Ар’єв у Facebook.

“Зеленський вирішив спростити надання громадянства України російським опозиціонерам…Ніхто в ОПУ не прорахував відкриття доступу до українського громадянства лімонівцям-“малокримам”, які цілком підпадають під визначення російської переслідуваної опозиції і які можуть стати основою для нових вогнищ сепаратистського руху в Україні у разі набуття громадянства. В указі… я запобіжників від інфільтрації російського дестабілізаційного сценарію не знайшов. Перевірка СБУ – не дуже ефективний варіант, а прямої заборони набуття громадянства учасникам антиукраїнських політичних рухів немає”, – зазначив Ар’єв.

Крім того, він додав, що у зв’язку з цим треба пильнувати, коли згідно з указом будуть вноситися відповідні законопроєкти до ВР, “аби шпарина не перетворилася на відкриті ворота агресору”.

Все по темі

Оригінал статті взято з ресурсу: https://espreso.tv/news/2019/08/13/quotnaslidky_nova_vlada_ne_prorakhovuyequot_aryev_pro_sproschennya_nadannya_rosiyanam_gromadyanstva_ukrayiny