21.07.2019

“Народний фронт” закликає підтримати ПЦУ й унеможливити розхитування ситуації навколо неї

НовіСуспільство
15.05.2019

этот материал доступен на русском

Фракція “Народний фронт” закликає колег підтримати Українську православну церкву та не допустити розхитування ситуації навколо неї.

Фракція "Народний фронт" закликає колег підтримати Українську православну церкву та не допустити розхитування ситуації навколо неї / скріншот відео

Фракція “Народний фронт” закликає колег підтримати Українську православну церкву та не допустити розхитування ситуації навколо неї / скріншот відео

“Томос, який отримала Православна церква України – такий самий, як отримала православна церква Албанії і Сербії, Болгарії і Румунії, Польщі та Чеських земель. Є лише одна відмінність: ніколи, ніде, за жодних обставин православна церква не отримувала Томос за такого шаленого спротиву ядерної держави, як це було у 2018-2019 роках”, – наголосив він.

Віктор Єленський заявив, що в усіх процесах, які намагаються підточити Православну церкву України, наша країна має справу з російською державою.

“Скориставшись транзитним періодом, скориставшись тим, що один Президент України йде, а інший, його наступник, ще не прийшов, російська держава намагається відібрати в України Томос. Російська держава намагається розхитати ситуацію, користуючись дрібними розрахунками деяких людей, амбіціями, яким ми повинні дати відсіч”, – пояснив представник “Народного фронту”.

Він закликав колег по парламенту сказати рішуче “ні” всім спробам розхитати ситуацію навколо Православної церкви України.

“Ми повинні дати дуже чіткий сигнал, що ми підтримуємо Православну церкву України в її канонічному статусі. Що ми підтримуємо її предстоятеля митрополита Епіфанія. Що ми підтримуємо всі кроки щодо розбудови цієї церкви, розвитку шкільництва в цій церкві, розвитку освіти й духовного навчання. Ми повинні сказати рішуче “ні” всім спробам розхитати ПЦУ”, – наголосив народний депутат.

“Ми повинні підтримати в усіх починаннях Православну церкву України, духовенство, єпископат і ті десятки тисяч людей, які в січні 2019 року плакали на Софійському майдані, коли ПЦУ вперше в своїй тисячолітній історії отримала свою законну канонічну незалежність”, – підсумував Віктор Єленський.

[embedded content]

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Оригінал статті взято з ресурсу: https://www.unian.ua/politics/10549890-narodniy-front-zaklikaye-pidtrimati-pcu-y-unemozhliviti-rozhituvannya-situaciji-navkolo-neji.html